dokonalý dort

O KURZU DOKONALÝ DORT ZVLÁDNE UPÉCT 

A NAZDOBIT KAŽDÝ + MAKRÓNKY jako BONUS 

sobotní kurzy v čase 9:00 - 17:00 hodin

Zaregistrujte se na konci této stránky. Chcete dát kurz jako DÁREK? Vyžádejte si při registraci VOUCHER.
Kurzy se konají v Kulinářském institutu Plzeň (KIP) na adrese náměstí Míru 2443/4, Plzeň

Dokonalý dort zvládne každý, když ví jak... 

Obdivujete ty úžasné dorty s překrásným zdobením, že si kolikrát říkáte, že to není možné? Dá se to vůbec udělat? Chtěli byste takový dort umět, ale netroufnete si, a nevíte jak na to? Když chcete takový dort někde objednat, tak stojí někdy více jak 2000 Kč...  A co takhle investovat sám/a do sebe, zaplatit si kurz a takový dort si u nás vyrobit, ozdobit, nafotit a odnést  domů? Další dort už vyrobíte sami doma, nabídnete ho "tomu kdo by ho chtěl" za rozumnou cenu, .... uděláte jeden, dva, tři a peníze, které zaplatíte za náš kurz, se Vám vrátí! Možná i vícekrát! A jako BONUS  Vás ještě naučíme makrónky francouzskou metodou! Co Vy na to? Není to super nabídka? A naše skvělá lektorka Hanička Sokolová Vás to moc ráda naučí! 

A co o sobě říká sama Hanka? ..."vždy se snažím, aby měl zákazník dva zážitky! Ten "na první pohled" a potom ten "chuťový". Je pro mě důležité, aby dort byl připravený pro zákazníka na míru, takže pečlivě vyslechnu jeho přání. Potom vždy pečlivě připravuji suroviny, vklady i zdobení. Pracuji s těmi nejlepšími surovinami, používám kvalitní čokolády, ořechy, 100% pasty i ovocné pyré. Snažím se, aby každý dort byl pro mě výzvou. Tvorba dortů je pro mě obrovská příležitost pokaždé si vyzkoušet něco nového, učit se nové techniky vkladů a zdobení. V dnešní době je cukrařina na obrovském vzestupu. Je možnost sehnat neskutečné suroviny. V každém kurzu se snažím naučit jak začátečníky tak i pokročilé novým věcem, se kterými mohou potom sami doma kouzlit a experimentovat."

Vzkaz od Hanky pro Vás: "Ukážu vám, jak se dá upéct dokonalý dort z dostupných surovin, které vám nevyprázdní peněženku! A hlavně: se všemi recepty můžete doma dál experimentovat z hlediska chutí i designu. Už se na Vás moc těším! Hanka" 

Registrujte se na konci stránky přes formulář a neváhejte, počet míst je omezený! Požadujete-li dárkový voucher, tak Vám ho obratem zašleme!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den tak, abyste se mohli pyšnit vlastnoručně vyrobeným dokonalým dortem, který si odnesete domů! 

Co můžete očekávat v našem kulinářském institutu? 

Jak to bude probíhat? Nejprve si u dopolední kávičky řekneme trochu teorie, nebo-li kulinářské techniky, fígle atd., tedy to, co je pro práci nezbytné. Hanka Vás zasvětí do "tajemství" výroby toho nejlepšího          a dokonalého brownies korpusu, lahodných a netradičních dortových krémů  a krásných ozdob, které podtrhují jedinečnost finálního výrobku. A co by byly dorty s Haničkou bez makrónek? To by nebyl kurz    s Hankou! Makrónky jsou Hančinou velkou vášní a tak zbyde čas i na to, udělat si pár makrónek na ozdobení dortu. A co je nejdůležitější? Dort, který si u nás vyrobíte si odnesete s sebou domů!                Tak se na to připravte! Bude to jízda!  

Co se naučíte:

  1. Ten nejlepší brownies čokoládový korpus
  2. Pistáciová šlehaná ganache
  3. Želé vklad z malinového pyré a jahod
  4. Dokonale hladký máslovo-bílkový krém
  5. Technika zdobení Fault-line
  6. Práce s isomaltem (vytvoříme si misku z jedlého cukru)
  7. Upečeme si makrónky francouzskou metodou
  8. Naučíme se dekoraci sponge


Časová náročnost kurzu: 8 hodin

Lektor: Hana SOKOLOVÁ

Nejbližší termín kurzu: sobota 28. 10. 2023 (OBSAZENO) 

                                        PRO VELKÝ ZÁJEM O TENTO KURZ JEDNÁME O DALŠÍM TERMÍNU 

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit upéct a ozdobit dokonalý dort a francouzskou metodu makrónek


Tuhle kombinaci Vám v kurzech nikdo jiný nenabídne!

Cena 8 hodinového sobotního kurzu: 

3 590 Kč 

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!


V ceně kurzu máte: studijní materiály, recepty, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, občerstvení, vyrobený dort si odnesete s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. 


Potřebujete dát kurz jako dárek? 

V registračním formuláři si napište o dárkový voucher a my Vám ho obratem zašleme!

Zaujala Vás naše nabídka? Zaregistrujte se!