makrónkový maraton

O KURZU MAKRÓNKOVÝ MARATON

sobotní kurzy v čase 9:00 - 17:00 hodin

Zaregistrujte se na konci této stránky. Chcete dát kurz jako DÁREK? Vyžádejte si při registraci VOUCHER.
 Kurzy se konají v Kulinářském institutu Plzeň (KIP) na adrese náměstí Míru 2443/4, Plzeň.

Makrónky buď milujete nebo nenávidíte...


... říká naše úžasná lektorka Hanička Sokolová, pro kterou se makrónky staly láskou a vášní. Její blízcí o ní mluví jako o pečícím fanatikovi. Miluje francouzskou cukrařinu, tvoří netradiční dorty, famózní francouzské dezerty, experimentuje, stále vymýšlí nové a nové... Zbožňuje tvorbu čokoládových ozdob, faut line zdobení a práci s rýžovými listy. 

A co Vy? Milujete makrónky? Chcete se naučit skvěle je vyrobit? Potom jste právě teď na správném místě! Hanka by Vám chtěla předat kousek svého umění, znalostí, zkušeností a svojí makrónkové lásky a vášně. 

Registrujte se na konci stránky přes formulář a neváhejte, počet míst je omezený! Požadujete-li dárkový voucher, tak Vám ho obratem zašleme!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den tak, abyste se mohli pyšnit vlastnoručně vyrobenými makrónkami. A že si jich krabičku odnesete! 

A co se naučíte v našem kulinářském institutu? 

Nejprve si u dopolední kávičky řekneme trochu teorie, nebo-li kulinářské techniky, fígle atd., tedy to, co je pro práci nezbytné. Hanka Vás zasvětí do tří metod přípravy makrónek: francouzské, švýcarské a italské. Potom se hned dáme do práce! A máme toho pro Vás připraveno opravdu hodně. Naučíte se nejen makrónky, ale všechny krémy do nich. Makrónky si v krabičce odnesete domů!

Časová náročnost kurzu: minimálně 8 hodin

Lektor: Hana SOKOLOVÁ

Nejbližší termíny kurzu: sobota 27. 1. 2024 

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit makrónky a fantastické krémy do nich


VŠECHNY TŘI METODY V JEDEN DEN JEN U NÁS! 

Makrónky si odnesete v krabici domů!

Cena 8 hodinového sobotního kurzu 2024: 

3 590 Kč  

 Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!


V ceně kurzu máte: studijní materiály, recepty, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, malé občerstvení, vyrobené makrónky v krabičce s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. 


Potřebujete dát kurz jako dárek? 

V registračním formuláři si napište o dárkový voucher a my Vám ho obratem zašleme!

Zaujala Vás naše nabídka? Zaregistrujte se!