zdobení perníčků

O KURZU 

SEM TAM PERNÍK S PETROU - ZDOBENÍ PERNÍČKŮ

sobotní kurzy v čase 9:00 - 16:00 hodin

Zaregistrujte se na konci této stránky. Chcete dát kurz jako DÁREK? Vyžádejte si při registraci VOUCHER. 
Kurzy se konají v Kulinářském institutu Plzeň (KIP) na adrese náměstí Míru 2443/4, Plzeň. 
Dárek od Petry
Dárek od Petry

Zdobení perníčků... 

... pod vedením úžasné Petry dokáže vytvořit takovéto perníčky i člověk bez uměleckého talentu ... Je teprve začátek roku 2024 a my pro vás máme další NOVINKU! ... mám pocit, že úžasné lidičky náš Kulinářský institut Plzeň přitahuje. A to nejen vás, kteří se u nás učíte a jste naprosto úžasní a vždy se na kurzu sejde skvělá parta, ale i neuvěřitelně šikovné lektory ... Prostě ty, kteří něco umí, svojí vlastní pílí se něčemu naučili a teď dospěli k tomu, že to, co vydřeli, vypilovali a umí, chtějí předat dál ... A tak se stalo, co se stalo a je tady novinka! Skromná, tichá, milá a stráááášně šikovná Petra Vlasáková přijede do Plzně jako naše další lektorka a naučí vás tu nádheru, kterou umí! No podívejte na ty fotky, není to krása? Chcete to umět? Tak neváhejte! Kurzy s Petrou budou jen "sem tam" ... První termín se vyprodal téměř okamžitě, tak hned přidáváme druhý kurz. 

A co říká sama Petra?: "... perníčkům se věnuji 4 rokem, ale vlastně 24/7 . Když jsem začínala s perníčky, tak jsem přemýšlela pod jakým názvem se budu prezentovat. Název "Sem tam perník" mě napadl téměř okamžitě! Proč ne? Každý si přece sem tam dá perníček :-). Není nic krásnějšího, než si perníček upéct, nazdobit a obdarovat své nejbližší vlastnoručně vyrobeným originálem. Do tajemství tohoto umění vás zasvětím. Naučím vás, jak udělat perníčky, které lahodí oku i  chuťovým pohárkům. Věřte, že budou i ty vaše tak krásné, že s nimi uděláte radost nejen sobě, ale každému, komu je dáte ... 

Tak pojďte do toho se mnou! Těším se na vás! Petra

Přihlaste se na konkrétní kurz na konci stránky přes rezervační systém, kde se můžete i zaregistrovat (není povinné). Neváhejte, počet míst je omezený! Požadujete-li dárkový voucher, tak vám ho obratem zašleme!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den tak, abyste se mohli pyšnit vlastnoručně nazdobenými perníčky, které si odnesete domů!

Co můžete očekávat v našem kulinářském institutu? 

Jak to bude probíhat? Nejprve si u dopolední kávičky řekneme trochu teorie, nebo-li kulinářské techniky, fígle atd., tedy to, co je pro práci nezbytné. Petra vás zasvětí do svého "tajemství" zdobení perníčků ... 

Co se naučíte - náplň kurzu: Od Petry dostanete její originální recept na perníčky, naučíte se dělat perfektní bílkovou polevu, naučíte se plošně zdobit velké i malé perníky, naučíte se techniku nanášení polevy a přesný postup, jak vyplňovat perník polevou. Petra vám ukáže techniky přenášení motivu na perník, čím a jak barvit polevu, jak používat airbrush, jak na jemné zdobení polevou a dozdobování, jak na domalování štětcem a stínování ... a mnohem víc, prostě další důležité vychytávky, které vám pomůžou a usnadní práci se zdobením.


Prozradí vám tipy a triky jak docílit, aby se perníček vždy povedl. Naučíte se různé druhy technik a dostanete osvědčený recept na ty skvělé perníčky. A co je nejdůležitější? Perníčky, které si u nás vyrobíte si odnesete s sebou domů! No není to skvělá nabídka?

Tak se na to připravte! Bude to jízda!  


Časová náročnost kurzu: minimálně  7 hodin

Lektor: Petra VLASÁKOVÁ

Nejbližší termíny kurzu:  sobota 23. 3. 2024 - téma VELIKONOCE (obsazeno)

                              sobota 27. 4. 2024 - téma ČARODĚJNICE (obsazeno)  

                               

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit nádherně ozdobit perníček, který se hodí nejen k jídlu, ale jako dárek nebo dekorace a to pro jakoukoliv příležitost pro malé i velké.


Vlastnoručně nazdobené perníčky si odnesete domů! 

Cena 7 hodinového sobotního kurzu 2024: 

 3 490 Kč  

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!

V ceně kurzu máte: studijní materiály, recept, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, malé občerstvení, vyrobené perníčky si s dárkem od Petry odnesete s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. Každý obdrží certifikát o absolvování kurzu u nás.


Potřebujete dát kurz jako dárek? 

V registračním formuláři si napište o dárkový voucher a my vám ho obratem zašleme!

Zaujala vás naše nabídka? Zaregistrujte se!