potahovaný dort 

O KURZU POTAHOVANÝ DORT ZDOBENÝ AIRBRUSH TECHNIKOU A ŠTĚTCEM, S MODELOVANOU FIGURKOU ... a o Ivě Roháčové

jedinečný sobotní kurz v Plzni v čase 9:00 - 17:00 hodin

Zaregistrujte se úplně na konci této stránky. Chcete dát kurz jako DÁREK? Vyžádejte si při registraci VOUCHER.
 Kurzy se konají v Kulinářském institutu Plzeň (KIP) na adrese náměstí Míru 2443/4, Plzeň.

Chcete vidět Ivu v akci a něco se naučit z jejího umění? Potom jste právě teď na správném místě! Iva by Vám chtěla předat kousek svého umění, znalostí, zkušeností a svojí cukrářské lásky a vášně.

Registrujte se na konci stránky přes formulář a neváhejte, počet míst je omezený! Požadujete-li dárkový voucher, tak Vám ho obratem zašleme!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den tak, abyste se mohli pyšnit vlastnoručně vyrobeným dortem s figurkou Rozárka! Vlastní výrobky si samozřejmě odnesete domů! A nepotřebujete vůbec nic! Jen dobrou náladu a chuť poznat nepoznané! 

Iva Roháčová přijede do našeho Kulinářského institutu Plzeň na víkend a udělá dva různé kurzy pro vás! Zde je ten sobotní ...

... další úžasná spolupráce je na světě! Je nám opravdu velkou ctí a velkým potěšením, že můžeme spolupracovat s velmi nadanou cukrářkou, která získala řadu ocenění na domácí i zahraniční cukrářské scéně a je členkou našeho Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR. Ano, je to Iva Roháčová! A Iva pro vás přiveze do Plzně hned dva kurzy....

Ale nejprve nám Iva sama něco o sobě řekne. Seznamte se: ... jsem "vyučená" inženýrka, 18 let jsem vlastnila, a jako jediný zaměstnanec i táhla, reklamní firmu. S cukrařinou jsem začala jako hodně maminek, tedy na první narozeniny svého staršího syna (2011). Tehdy jsem spáchala "něco jako dort" a pak už se to se mnou táhlo. Navštívila jsem mnoho kurzů, povětšinou u zahraničních lektorů ... a dnes sama učím ostatní. Mojí dominantou je airbrush, malování a modelování.

Ráda ladím chutě i design dortu do posledního detailu. Objevuji nové techniky, mám ráda volnost při tvoření a výzvy, které mě posouvají dopředu.

V roce 2017 jsem se zúčastnila své první velké soutěže, Gastro Hradec Vitana cup a tam jsem vyhrála v kategorii Cukrář umělec se svou sladkou "Sbírkou motýlů". Na základě této práce mě také oslovil manažer a kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů, kde působím dodnes. Jsem v týmu specialista na skulptury, jedlé sochy.

Nejvíce si cením těchto úspěchů: (fotky k soutěžím najdete v galerii na mém webu - stačí kliknout zde)

Gastro Hradec Vitana cup 2017 (mistrovství republiky) - první místo v kategorii Cukrář umělec, sbírka motýlů
Gastro Hradec Vitana cup 2018 - první místo v kategorii Cukrář umělec, pražský orloj, absolutní vítěz soutěže napříč kategoriemi

Villeroy & Boch Culinary World Cup (světový pohár) Lucembursko 2018 - páté místo, skulptura na téma Český kubismus

ICA Olympics Německo 2020 (olympiáda) - jedenácté místo, skulptura na téma Babiččina kuchyně

Villeroy & Boch Culinary World Cup (světový pohár) Lucembursko 2022 - zlatá medaile v kategorii Pastry artistic, bronz v Show piece.

... šest let na sobě Iva pracovala, šest let sklízí úspěchy na domácí i zahraniční cukrářské scéně! Vřele doporučuji, abyste se mrkli na její díla v galerii na jejím webu (odkaz s ťuknutím zde) Je až neuvěřitelné, co se dá vyrobit. Právem Iva získala všechna ocenění. 


A co se naučíte v našem kulinářském institutu s Ivou? 

Kurz je celodenní (9:00 - 17:00 hod.), nepotřebujete s sebou žádné vybavení, materiál v ceně, postupujeme krok za krokem, 100% praktická výuka, finální výrobek si odnesete domů. 

téma:

Příprava podkladu, hladký potah, pěkné hrany, zdobení boku (technika airbrush, štětec), malá figurka krok za krokem. Unikátní postup a podrobný návod, podle kterého po kurzu zvládnete vše sami doma.

Časová náročnost kurzu: 8 hodin

Lektor: Iva ROHÁČOVÁ, držitelka zlaté medaile ze Světového poháru v Lucembursku, dvojnásobný mistr ČR v uměleckém cukrářství, členka Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR

Nejbližší termíny kurzu: zatím bez vypsaného termínu

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit potahovat dort a modelovat figurku


Cena 8 hodinového sobotního kurzu: 

  3 400 Kč  

 Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!


V ceně kurzu máte: občerstvení, všechny suroviny, zástěru, veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. Vyrobený dort si v krabičce odnesete s sebou domů.  

Potřebujete dát kurz jako dárek? 

V registračním formuláři si napište o dárkový voucher a my Vám ho obratem zašleme!

Zaujala Vás naše nabídka? Zaregistrujte se!