DÁRKOVÝ VOUCHER

MAKRONKOVÝ MARATON - DÁRKOVÝ VOUCHER


termíny pro rok 2022 již připravujeme 
OBDARUJTE KURZEM SVOJE BLÍZKÉ JIŽ NYNÍ
sobotní kurzy v čase 9:30 - 15:30 (pro voucher platí libovolný výběr termínu)
náměstí Míru 2443/4, Plzeň

Makronky buď milujete nebo nenávidíte...


... říká úžasná Hanička Sokolová, pro kterou se makronky staly láskou a vášní. Její blízcí o ní mluví jako o pečícím fanatikovi. Miluje francouzskou cukrařinu, tvoří netradiční dorty, famózní francouzské dezerty, experimentuje, stále vymýšlí nové a nové... Zbožňuje tvorbu čokoládových ozdob, faut line zdobení a práci s rýžovými listy. 

A co Vy? Milujete makronky? Chcete se naučit skvěle je vyrobit? Potom jste právě teď na správném místě! Hanka by Vám chtěla předat kousek svého umění, znalostí, zkušeností a svojí makronkové lásky a vášně. 

Vánoční voucher pro kurzy 2022        v libovolně zvoleném termínu JIŽ       V PRODEJI! Registrujte se na konci stránky přes formulář a neváhejte, počet míst je omezený, voucher Vám obratem zašleme!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den tak, aby jste se mohli pyšnit vlastnoručně vyrobenými makronkami. 

A co se naučíte v naší kulinářské škole? 

Nejprve si u dopolední kávičky řekneme trochu teorie, nebo-li kulinářské techniky, fígle atd., tedy to, co je pro práci nezbytné. Hanka Vás zasvětí do tří metod přípravy makronek: francouzské, švýcarské a italské. Potom se hned dáme do práce! A máme toho pro Vás připraveno opravdu hodně. Naučíte se nejen makronky, ale všechny krémy do nich. Makronky si v krabičce odnesete domů: 

téma:

  1. kakaové makronky se švestkovou ganache a lemond curd středem (francouzská metoda bez rozvaru)
  2. mandlové makronky s pistáciovou ganache (švýcarská metoda) 
  3. arašídové makronky s nugátovým krémem a středem z domácího karamelu (italská metoda s rozvarem) 


Časová náročnost kurzu: 6 hodin

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit makronky a fantastické krémy do nich

Obdržíte certifikát o absolvování kurzu


Cena 6ti hodinového sobotního kurzu: 

2 990 Kč

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!


V ceně kurzu máte: studijní materiály, recepty, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, občerstvení, vyrobené makronky v krabičce s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby.

Je nám to opravdu moc líto, ale s ohledem na opatření ohledně Covid-19 a Nařízení vlády mohou být do kurzu přijati (bohužel) pouze Ti, kteří jsou očkovaní nebo prodělali v posledních měsících tuto nemoc (O/N). Tuto skutečnost je nutné vložit jako soubor (stačí ofocené) do formuláře registrace. Registraci Vám do druhého dne potvrdíme a zašleme platební údaje. 


Zaujala Vás nabídka? Napište si o dárkový voucher!