AKTUÁLNÍ KURZ

MAKRONKOVÝ MARATON 


sobota 4. 12. 2021
9:30 - 17:30
náměstí Míru 2443/4, Plzeň

Makronky buď milujete nebo nenávidíte...


... říká úžasná Hanička Sokolová, pro kterou se makronky staly láskou a vášní. Její blízcí o ní mluví jako o pečícím fanatikovi. Miluje francouzskou cukrařinu, tvoří netradiční dorty, famózní francouzské dezerty, experimentuje, stále vymýšlí nové a nové... Zbožňuje tvorbu čokoládových ozdob, faut line zdobení a práci s rýžovými listy. 

A co Vy? Milujete makronky? Chcete se naučit skvěle je vyrobit? Potom jste právě teď na správném místě! Hanka by Vám chtěla předat kousek svého umění, znalostí, zkušeností a svojí makronkové lásky a vášně. 

Registrujte se na konci stránky přes formulář a neváhejte, počet míst je omezený!

Těšíme se, že společně strávíme příjemný den v tomto předvánočním čase tak, aby o letošních Vánocích Váš vánoční stůl ozdobily Vaše vlastnoručně vyrobené makronky. 

A co se naučíte v naší kulinářské škole? 

Nejprve si u dopolední kávičky řekneme trochu teorie, nebo-li kulinářské techniky, fígle atd., tedy to, co je pro práci nezbytné. Hanka Vás zasvětí do tří metod přípravy makronek: francouzské, švýcarské a italské. Potom se hned dáme do práce! A máme toho pro Vás připraveno opravdu hodně. Naučíte se nejen makronky, ale všechny krémy do nich. Makronky si v krabičce odnesete domů: 

téma:

  1. kakaové makronky se švestkovou ganache a lemond curd středem (francouzská metoda bez rozvaru)
  2. mandlové makronky s pistáciovou ganache (švýcarská metoda) 
  3. arašídové makronky s nugátovým krémem a středem z domácího karamelu (italská metoda s rozvarem) 


Časová náročnost kurzu: 8 hodin

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit makronky a fantastické krémy do nich

Obdržíte certifikát o absolvování kurzu


Cena celodenního kurzu: 

3 700 Kč

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!


V ceně kurzu máte: studijní materiály, recepty, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, občerstvení, vyrobené makronky v krabičce s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby.

Je nám to opravdu moc líto, ale s ohledem na opatření ohledně Covid-19 a Nařízení vlády mohou být do kurzu přijati (bohužel) pouze Ti, kteří jsou očkovaní nebo prodělali v posledních měsících tuto nemoc (O/N). Tuto skutečnost je nutné vložit jako soubor (stačí ofocené) do formuláře registrace. Registraci Vám do druhého dne potvrdíme a zašleme platební údaje. 


Zaujal Vás tento kurz? Registrujte se!