TANČÍRNA DESÍTKA

... místo pro setkávání lidí, kteří milují tanec ...

... učíte se, zkoušíte, nebo jste již zkušení tanečníci? U nás je místo pro každého! Tak přijďte a přesvědčte se, že pro tanec je nejdůležitější radost z hudby, z pohybu a hlavně ze setkání s přáteli, s lidmi, kteří mají stejného koníčka, stejnou lásku ...

U nás pořádáme nejen tančírnu, ale také různé workshopy.

Občerstvení na baru s příjemnou obsluhou je samozřejmostí. Těšíme se na vás!

NAŠE AKCE

Páteční tančírna 31. 3. /19:00 - 22:00 hod. Vstupné jako vždy 80 Kč. Platba v hotovosti na místě nebo kartou. Taneční botky s sebou, šatna k dispozici. Samozřejmě bar s občerstvením a milou obsluhou. Hrajeme salsu, bachatu, zouk a kizombu. Tančíme v obou sálech: od 19:00 u baru, od 19:30 po workshopu i na velkém sále. Těšíme se na vás! 

Bachateros zbystřete zraky a chystejte si taneční botky! Lektoři Tance v Plzni Martin Šebo a Jana Kučerová si pro vás připravili BACHATA WORKSHOP před páteční tančírnou u nás. Naučíte se krásnou sestavičku pro mírně/středně pokročilé bachateros. Důraz bude kladen na propojení mezi partnery a naladění se na sebe. Moc se na vás oba těší a my se těšíme na ně i na vás! Cena workshopu 90 minut 250 Kč. Zatím stop stav pro follower.

Leader nebo páry - klikni zde pro Registrace workshopy