... už se na Vás těšíme! Tak přijďte!     Jsme tu pro Vás!

Vítáme Vás zpátky a už se na Vás všichni moc těšíme! Tak se stavte! Jsme tu pro Vás!

Celé léto jsme uklízeli, opravovali, učili se nové věci, připravovali zásoby česneku, zeleniny a ovoce na zimu... a hlavně jsme se na Vás už moc těšili!!! Máme pro Vás skvělou zprávu - od 1. září Vás opět přivítáme v našem krásném Bistro Desítka v prvním patře! Tak se stavte! Od 1. září jsme tu zpět pro Vás od 11:00 do 14:00 hodin. 

* prosíme, dodržujte rozestupy, při vstupu použijte připravenou dezinfekci na ruce, mějte zakrytý nos a ústa respirátorem, který odkládejte pouze při konzumaci pokrmů a nápojů do své kapsy nebo tašky (nepokládejte na stoly a tácy) 

A NOVINKY?

*Stali jsme se součástí krásné rodiny profesionálů a odborníků a spolupracujeme s Českým gastronomickým institutem, Kulinářským uměním a Státním zdravotním ústavem v projektu "Máme to na talíři a není nám to jedno"

* Navázali jsme spolupráci s hotelovou školou a budeme se věnovat učňům, tedy nové generaci kuchařů, kteří se od nás budou učit. Zároveň se v rámci praxe budou manažerské dovednosti u nás učit studenti střední hotelové školy. Na spolupráci se moc těšíme a i Vy budete učně a studenty u nás potkávat. Tak jim držte palce, ať to všechno pěkně zvládnou :-)

* nestíháte dojít pro oběd až k nám? NEVADÍ! V poslední době se s kurýrními službami "roztrhl pytel", takže i my jsme navázali spolupráci s některými z nich. Od příštího týdne si tedy můžete jídlo od nás objednat z místa, kde se právě nacházíte a za pár minut máte jídlo od nás před sebou. Stačí k tomu jen pár ťuknutí do mobilu a je to. Využijte tyto aplikace:

https://www.damejidlo.cz/

https://food.bolt.eu/cs-cz/

https://wolt.com/cs/Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka organizace a za tým kuchyně šéfkuchař Milan Lettl

"Po dobrém obědě lze odpustit každému, i vlastním příbuzným."

                                                                                           Oscar Wilde